Dövlət Məşğulluq Agentliyinin fəaliyyətinə göstərdiyiniz diqqət üçün təşəkkür edirik. Agentliyin fəaliyyəti barədə xəbərlər mütəmadi olaraq sizə göndəriləcək.
OlduDövlət Məşğulluq Agentliyinin İdarə Heyəti sədrinin müavinləri Ülvi Abasquliyev və Nihad Muxtarlı həmin xanımlara məxsus istehsal və xidmət sahələri, fəaliyyətləri ilə tanış olub.
Tədbir iştirakçıları Agentlik tərəfindən icra olunan aktiv məşğulluq tədbirləri barədə məlumat almaq imkanı da əldə ediblər.
Yarmarkada 110-dan çox vakansiya təqdim ediləcək.
Layihə əlilliyi olan şəxslərin iş tapmaq imkanlarını genişləndirmək, peşəkar bacarıqlarını inkişaf etdirmək məqsədi daşıyır.
Agentliyin Instagram platforması müsabiqədə “Sosial Media Ünsiyyəti üzrə Mükəmməllik” kateqoriyası üzrə qalib seçilərək mükafata layiq görülüb.
12 mart 2025-ci il tarixində Azərbaycan Respublikasının Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyinin tabeliyində Dövlət Məşğulluq Agentliyinin İdarə Heyətinin sədri Sadiq Əliyevin Sabirabad rayonunda vətəndaş qəbulu keçiriləcəkdir.
Özünüməşğulluq proqramı əsasında verilmiş aktivlər hesabına R.Qurbanov “Poliqrafiya xidmətləri”, A.Cuquyeva isə “Qadın gözəllik salonu” zərfi üzrə təsərrüfatlarını qurublar.
Yarmarkalarda işsiz və işaxtaran şəxslərə Dövlət Məşğulluq Agentliyinin həyata keçirdiyi aktiv məşğulluq tədbirləri barədə də məlumatlar təqdim edilib.