Vətəndaş qəbulu

 

İdarə Heyətinin vətəndaş qəbulu cədvəli

 

Ad və soyadı

 

Vəzifəsi

 

Qəbul günü

 

Qəbul saatı

 

Mustafa Abbasbəyli


 

İdarə Heyətinin sədri


 

Çərşənbə


 

10:00 - 12:00


 

Cəmaləddin Quliyev


 

İdarə Heyətinin sədr müavini


 

Bazar ertəsi


 

14:00 - 16:00


 

Nihad Muxtarlı


 

İdarə Heyətinin sədr müavini


 

Çərşənbə axşamı


 

10:00 - 12:00


 

Ülvi Abasquliyev


 

İdarə Heyətinin sədr müavini


 

Cümə axşamı 


 

10:00 - 12:00


 

Rüfət Cavadov


 

İdarə Heyətinin sədr müavini


 

Cümə 


 

10:00 - 12:00


 

 

 

Aparat üzrə departamentlərin vətəndaş qəbulu cədvəli

 

 

Ad və soyadı

 

Vəzifəsi

 

Qəbul günü

 

Qəbul saatı

 

Fuad Mehdizadə


 

Peşə hazırlığı və peşəyönümü departamentinin müdiri


 

Çərşənbə


 

10:00 - 12:00


 

Səbuhi Qənbərzadə


 

Sosial tərəfdaşlarla iş departamentinin müdiri


 

Cümə axşamı 


 

10:00 - 12:00


 

Pərviz Bənnalı


 

Məşğulluq tədbirləri departamentinin müdiri


 

Cümə


 

15:00 - 17:00


 

Elşən Allahverdiyev


 

Sənədlər və müraciətlərlə iş departamentinin müdiri


 

Çərşənbə axşamı


 

15:00 - 17:00


 

Hacı Əliyev


 

Beynəlxalq əlaqələr və layihələrlə iş departamentinin müdiri


 

Çərşənbə


 

15:00 - 17:00


 

Rəna Şərifova


 

İnsan resursları departamentinin müdiri


 

Çərşənbə axşamı


 

10:00 - 12:00


 

 

 

Regional Məşğulluq Filiallarının rəhbər vəzifəli şəxslərinin vətəndaş qəbulu cədvəli

 

Ad və soyadı

 

Vəzifəsi

 

Qəbul günü

 

Qəbul saatı

 

Müseyib Əliyev


 

Bakı Regional Məşğulluq Filialının müdiri


 

Bazar ertəsi


 

10:00 - 12:00


 

Jalə Əhmədova


 

Bakı Regional Məşğulluq Filialının müdir müavini


 

Çərşənbə axşamı


 

14:00 - 16:00


 

Azər Əlizadə


 

Bakı Regional Məşğulluq Filialının müdir müavini


 

Çərşənbə


 

14:00 - 16:00


 

Orxan Novruzov


 

Bakı Regional Məşğulluq Filialının müdir müavini


 

Çərşənbə axşamı


Cümə axşamı

14:00 - 16:00


11:00 - 13:00

Emil Bədəlov


 

Gəncə-Daşkəsən Regional Məşğulluq Filialının müdiri


 

Bazar ertəsi


 

14:00 - 16:00


 

Rafət Məmmədov


 

Gəncə-Daşkəsən Regional Məşğulluq Filialının müdir müavini


 

Çərşənbə


Cümə axşamı

14:00 - 16:00


14:00 - 16:00

Sənan Məmmədzadə


 

Abşeron-Xızı Regional Məşğulluq Filialının müdiri


 

Çərşənbə axşamı


 

10:00 - 12:00


 

Nicat Əlibəyli


 

Abşeron-Xızı Regional Məşğulluq Filialının müdir müavini


 

Çərşənbə 


Cümə axşamı

14:00 - 16:00


14:00 - 16:00

Aslan Rəhimov


 

Dağlıq Şirvan Regional Məşğulluq Filialının müdiri


 

Çərşənbə 


 

10:00 - 12:00


 

Emin Səfərov


 

Dağlıq Şirvan Regional Məşğulluq Filialının müdir müavini


 

Çərşənbə axşamı


Cümə axşamı

14:00 - 16:00


14:00 - 16:00

Ramal Quluzadə


 

Quba-Xaçmaz Regional Məşğulluq Filialının müdiri


 

Çərşənbə


 

14:00 - 16:00


 

Cəfər Cəfərov


 

Quba-Xaçmaz Regional Məşğulluq Filialının müdir müavini


 

Bazar ertəsi


Cümə axşamı

14:00 - 16:00


11:00 - 13:00

Rəsul Mursaquliyev


 

Quba-Xaçmaz Regional Məşğulluq Filialının müdir müavini


 

Çərşənbə axşamı 


Cümə

11:00 - 13:00


14:00-16:00

Abdulla Kərimov


 

Şəki-Zaqatala Regional Məşğulluq Filialının müdiri


 

Çərşənbə 


 

11:00 - 13:00


 

Nazim Məmmədov


 

Şəki-Zaqatala Regional Məşğulluq Filialının müdir müavini


 

Bazar ertəsi


Cümə axşamı

14:00 - 16:00


14:00 - 16:00

Habil Alıyev


 

Şirvan-Salyan Regional Məşğulluq Filialının müdiri


 

Çərşənbə axşamı


 

14:00 - 16:00


 

Nəcəf Məhərrəmov


 

Şirvan-Salyan Regional Məşğulluq Filialının müdir müavini


 

Çərşənbə 


Cümə

11:00 - 13:00


11:00 - 13:00

Xəqani Məmmədov


 

Şirvan-Salyan Regional Məşğulluq Filialının müdir müavini


 

Bazar ertəsi


Cümə axşamı

11:00 - 13:00


11:00 - 13:00

Rasim Harəzmşah


 

Lənkəran-Astara Regional Məşğulluq Filialının müdiri


 

Çərşənbə axşamı


 

11:00 - 13:00


İlham Quliyev


 

Mil-Muğan Regional Məşğulluq Filialının müdiri


 

Çərşənbə axşamı


 

11:00 - 13:00


 

Xəqani Orucov


 

Şərqi Zəngəzur Regional Məşğulluq Filialının müdiri


 

Çərşənbə axşamı


 

10:00 - 12:00


 

Babək Tağıyev


 

Qarabağ Regional Məşğulluq Filialının müdiri


 

Cümə axşamı


 

10:00 - 12:00


 

Nicat Ələsgərov


 

Qarabağ Regional Məşğulluq Filialının müdir müavini


 

Çərşənbə axşamı


Cümə

15:00 - 17:00


15:00 - 17:00

Samir Nuriyev


 

Mərkəzi Aran Regional Məşğulluq Filialının müdiri


 

Çərşənbə axşamı


 

10:00 - 12:00


Elçin Nəsibov


 

Qazax-Tovuz Regional Məşğulluq Filialının müdiri


 

Çərşənbə axşamı


 

10:00 - 12:00